Uğur Antik

1983'den beri Antika Alım - Satım - Gomalak Cila - Tamir - Restorasyon

Uğur Antik - Restorasyon


Firmamızca verilen restorasyon hizmetleri : 

Gomalak cila : Öncelikle cila yapılacak ürün yerinde veya fotoğraf yolu ile görülerek fiyatlandırılır.Ürün atöyle ye geldikten sonra ürünün üzerinde bulunan eski cilası temizlenir,kimyasal dezenfektanlar yardımı ile dezenfekte işlemi gerçekleşir.sonrasında müşterinin isteği doğrultusunda renk seçimi yapılır ve cila aşamasına geçilir.

Antika Mobilya tamiri : antika mobilyalarda eksik,kırık,fazlaca görünen bir sorundur.firmamız bünyesinde oyma,torna,sedef işçiliği,kemik kakma,bağa işleme,bronz işleme hizmetlerini veren alanında uzman kişilerce antikalarınızdaki eksikleri orjinaline uygun şekilde yeniliyoruz.Bu işlemleri yaparken ürünün ilk yapılırken kullanılan mazleme ve teknikler ile yapılması tarafımızca benimsenmiştir.

Gramofon tamiri : gramofon  gibi ürünlerde öncelikli amaç ürünün orjinalitesini bozmamaktır. bu sebepten kullandığımız parçalar orjinal parçalarına uygundur.

Guguklu saat tamiri

Antika Saat tamiri

Sedef,kemik,bağa,bronz kakma :firmamızca bünyesinde sedef,kemik,bağa,bronz kakma işleri orjinal malzeme ile yapılmaktadır.

Antika kilit ve anahtar Tamiri ve yapımı.

Antika tesbih dizimi.

 

 

 

İstanbul antika tamir, kadıköy antika tamir , kadıköy gomalak cilacı ,kadıköy antikacılar 

Resim Galerisi


Resim
 

Resim